دوره جامع نویسندگی غیرداستانی

کتاب‌نویسی و انتشار کتاب

چرا این دوره را انتخاب کنیم؟

چرا به این دوره احتیاج داریم؟

مهم‌ترین دستاوردهای این دوره

برخی نکات ارائه شده در دوره

 • دلایل نوشتن کتاب
 • موانع نوشتن کتاب
 • دستاوردهای نوشتن کتاب
 • گام‌های نویسندگی غیرداستانی
 • مدل‌های نوشتن کتاب
 • آماده‌سازی کتاب
 • مراحل فنی
 • مراحل اداری انتشار کتاب
 • مسائل حقوقی
 • بازاریابی کتاب
 • فروش کتاب
 • و بسیاری از نکات مهم دیگر

مخاطبین این دوره چه کسانی هستند و چه سودی از شرکت در این دوره خواهند کرد؟

معلمان

بی‌شک، بحث رتبه‌بندی از داغ‌ترین دغدغه‌های معلمان گرامی است و داشتن کتاب، یکی از مواردی است که در بحث رتبه‌بندی موجب ارتقای رتبه ایشان می‌شود. علاوه بر آن، مصاحبه با خبرگزاری‌ها باعث افزایش شهرت معلمان شده و برند شخصی آن‌ها را قوی‌تر و قدرتمندتر کرده و در نهایت، منجر به افزایش درآمد و ارتقای جایگاه معلم می‌گردد.

دانشجویان

دانشجویان، برای شرکت در مصاحبه تحصیلات تکمیلی و به دست آوردن جایگاه علمی مناسب، از همان ابتدای کار باید رزومه خوبی برای خودشان بسازند. تجربه نشان می‌دهد که هرچه رزومه علمی دانشجو پربارتر باشد، شانس بیشتری برای تحصیل در دانشگاه‌های معتبر و استفاده از اساتید صاحب‌نام خواهد داشت. یکی از مواردی که اهمیت زیادی در این مسیر دارد، داشتن کتاب و تالیفات است. با انتشار کتاب، نسبت به رقبای خود امتیاز بیشتری داشته و احتمال موفقیت خود را افزایش می‌دهید.

دانش‌آموزان

والدین همواره نگران آینده فرزندان خود هستند و در این راستا دست به هر اقدامی می‌زنند تا شرایط مناسبی برای فرزندان خود فراهم کنند. داشتن کتاب برای یک دانش‌آموز، به منزله آن است که وی در دوران تحصیل، فردی کوشا و متعهد بوده و به‌طور طبیعی مسیر آینده تحصیلی و شغلی وی هموارتر خواهد شد. علاوه بر آن، انتشار کتاب برای یک دانش‌آموز، موجب افزایش اعتمادبه‌نفس وی شده و در بین سایر دانش‌آموزان، متمایزتر و موفق‌تر خواهد شد.

صاحبان کسب‌وکار

 چه کسب‌وکار تولیدی داشته باشید و یا خدماتی، به مشتری و اعتماد وی نیاز خواهید داشت. انتشار کتاب برای شما جایگاه یک متخصص و کارشناس خبره را می‌سازد و اعتماد مشتری را به شما افزایش می‌دهد. داشتن کتاب شما را در بین هم‌صنف‌هایتان متمایزتر کرده و سهم بیشتری از بازار را نصیبتان می‌کند. نوشتن کتاب برای شما، هم مشتری بیشتری فراهم می‌کند و هم برند شخصی شما را متمایزتر و قوی‌تر می‌سازد.

و همه اقشار

همه افراد در این برهه از زمان، نیاز به بیشتر دیده شدن و تمایز دارند. یکی از ابزارهای بهتر و بیشتر دیده شدن، نوشتن و انتشار کتاب است. با این کار اصطلاحاً «یک‌شبه، ره صدساله را خواهید رفت» و با کمترین هزینه، بیشترین دستاورد را خواهید داشت.

بخشی از دستاوردهای شرکت‌کنندگان قبلی

لیست برخی از کتابهایی که توسط شرکت کنندگان دوره های قبلی نوشته شده

طول دوره

شکل برگزاری دوره

به دو شکل حضوری و آنلاین قابل انجام است

gsdfgs

در انتهای دوره چه چیزهایی به دست می‌آورید؟

چه کسانی می‌توانند شرکت کنند؟

همه کسانی که توانایی خواندن و نوشتن دارند می‌توانند در این دوره شرکت کنند ولی ما دوست داریم کسانی را در دوره ببینیم که بسیار مثبت، پرانرژی و متعهد بوده، با عملگرایی، کتاب خود را بنویسند و تمایل به ساخت برند شخصی قدرتمند داشته باشند.

هزینه شرکت در دوره چقدر است؟

هزینه شرکت در این دوره 7/800/000 تومان بوده که با تخفیف ویژه سه میلیون تومانی، مبلغ 4/800/000 تومان خواهد بود

7/800/000

4/800/000 تومان

سرفصل‌های دوره جامع نویسندگی غیرداستانی (کتاب‌نویسی و انتشار کتاب)

چرایی

در این بخش، دلایلی که اهمیت انتشار کتاب را در جهان امروز ما مشخص می‌کند، به همراه ضرورت‌ها و اقتضائات روز بررسی خواهیم کرد.

موانع

چرا با وجود اطلاعات زیادی که ممکن است در حوزه‌های مختلف داشته باشیم، کاری انجام نمی‌دهیم. اصولاً با چه موانعی بر سر راه نوشتن کتاب روبه‌رو خواهیم شد؟ راهکارهای غلبه بر این موانع چه هستند؟ در این قسمت با تمام این جزئیات آشنا خواهیم شد.

مهارت‌های موردنیاز

برای نوشتن کتاب، به یک سری مهارت‌ها که به صورت مستقیم کاربرد دارند و همچنین به مهارت‌هایی که غیر مستقیم به نوشتن کتاب مرتبط‌اند نیاز داریم. دانستن این مهارت‌ها، ما را در تحقق هدف این دوره که همان نوشتن و انتشار کتابمان است، کمک خواهد کرد.

گام‌های فنی

تجربه سی‌ساله مدرس دوره به شما کمک می‌کند تا دیدگاه مناسبی نسبت به مقوله نوشتن کتاب، چاپ و انتشار کتاب پیدا کنید و این دیدگاه به شما یاری رسانده تا با کمترین هزینه بیشترین دستاورد را در زمینه انتشار کتاب خود به دست آورید.

بازاریابی، تبلیغات و فروش

رکن اصلی در چرخه تولید و عرضه محصولات و خدمات، بخش بازاریابی و فروش آن است. ضعف در این حوزه، بهترین تولیدات را به ورطه شکست می‌کشاند. افزون بر این، حوزه نشر، دارای ویژگی‌هایی است که آن را از سایر حوزه‌ها جدا می‌کند. همه این عوامل در این بخش بررسی و تحلیل خواهند شد.

و سرفصل‌های کاربردی دیگر

مطالب بسیار دیگری که به شما کمک خواهند کرد تا، علاوه بر انتشار کتابتان، سودهای دیگری نیز عایدتان شود، در این دوره موردبررسی قرار خواهند گرفت. مواردی که در هیچ دوره مشابه دیگری نخواهید یافت. بی‌شک، عنوان جامع‌ترین و کامل‌ترین، برای این دوره به گزاف مطرح نشده است.

مدرس دوره جامع «نویسندگی غیرداستانی» کیست؟

غلامرضا نخستین تقوی،

صاحب تجربه 30 ساله در تولید انواع کتاب و مکتوبات

سوالات متداول

این دوره برای تمام افرادی که تمایل داشته باشند که برند شخصی خود را بسازند یا قوی‌تر کنند، مفید است. معلمان، دانش‌آموزان، دانشجویان، مدرسان و سخنرانانی که می‌خواهند در کارشان موفق‌تر باشند و سریع‌تر شناخته شوند، صاحبان کسب‌وکار و همه اقشار می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

بله حتماً مفید خواهد بود. حتی اگر تا به حال تجربه نوشتن نداشته‌اید، با تمرینات هر جلسه امکان نوشتن کتاب برایتان مهیا خواهد شد. مدرس دوره هم با مشاوره‌های خودش به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بر ترس از نوشتن غلبه کنید. مطمئن باشید در انتهای این دوره، قطعاً کتاب خود را خواهید نوشت، لذا این فرصت را از دست ندهید.

غلامرضا نخستین تقوی با سابقه 30 ساله در حوزه نشر و تولید بیش از 700 عنوان کتاب، به بسیاری از افراد کمک کرده تا کتاب خودشان را بنویسند و منتشر کنند. بسیاری از این افراد در مقطع دکترا فارغ‌التحصیل شده‌اند. تجربه 30 ساله، نوشتن 4 عنوان کتاب، آموزش ده‌ها نفر و تولید صدها کتاب، نشان از مناسب بودن ایشان برای تدریس در این دوره است.

دوره‌های مرتبط با موضوع نویسندگی غیرداستانی (کتاب‌نویسی و انتشار کتاب) چندان زیاد نیست و عموماً نیز توسط افرادی آموزش داده می‌شود که خودشان در جای دیگری آموزش دیده و همان مطالب را با تغییراتی بازگو می‌کنند. به جرأت می‌توان گفت که مطالب عرضه شده در این دوره، در هیچ دوره دیگری موجود نبوده، در نوع خود، کامل‌ترین و جامع‌ترین بوده و حاصل تجربیات 30 ساله مولف و تولید کتاب‌های بی‌شمار و آموزش‌های زیاد به افراد است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره   09020044465   پیام دهید تا با شما تماس گرفته شود.