درباره استفان گایز

استفان گایز بیوگرافی

بیوگرافی و تفکرات استفان گایز

درباره استفان گایز

استفان گایز یکی از نویسندگان برتر بین المللی است که کتاب خرده عادت‌هایش جز  پرفروش‌ترین کتاب های دنیای موفقیت بوده. برای مدت‌ها این کتاب جز لیست پرفروش‌های آمازون و نیویورک تایمز قرار گرفته بود.

استفان گایز

کتاب‌های این نویسنده تاکنون به ۱۸ زبان دنیا ترجمه شده‌اند. او در حال حاضر نزدیک دیزنی‌لند در فلوریدا زندگی می‌کند.گایز به دلیل ارائه استراتژی های تغییر رفتار در کلاس جهانی بسیار فعال در یک لفافه طنز شناخته شده است.

استراتژی و انگیره 

استفان گایز در وبلاگ خود توضیحاتی در این مورد داده است که به طور خلاصه برای شما بیان خواهم کردم.او درباره وبلاگ خود توضیح داده است که ۱۲درصد در مورد انگیزه و ۸۸درصد درباره استراتژی توضیح داده است.

فلسفه انگیزه گرفتن از دید استفان گایز

همچنین درباره فلسفه انگیزه گرفتن می گوید که اعتقادی به آن ندارد و در این مورد خیلی جدی است، چون معتقد است که زندگی را خراب می کند و مردم را از یافتن راه حل های واقعی برای تغییر در زندگی باز می دارد.

با خواندن مطالب من انگیزه ای نخواهید گرفت

همچنین او معتقد که با خواندن مطالبش هرگز انگیزه ای نخواهید گرفت در عوض راه حل هایی اساسی و کاربردی خواهید یافت، راه حل هایی که منجر به نتیجه مطلوب می شود نه صرفا تبلیغاتی و موقت، که بسیار انگیزنده هستند.

هیچ انگیزه ای، انگیزانه تر از اقدام نیست

چیزی که دوست دارد بگوید این است:

که هیچ انگیزه ای، انگیزانه تر است اقدام و عمل نیست که این یک استراتژی مبنی بر اراده است.

استفان گایز اعتقاد زیادی به منطق ندارد، اما علاقه مند به جنبه های احساسی است، نه به عنوان موضوعی برای تجزیه و تحلیل بلکه به عنوان یک انسان از جنبه احساسی لذت می برد،او می گوید: اگر دلم گرفته باشد در دیدن فیلم ها گریه میکنم چون من انسانم نه ربات.

او معتقد است که احساسات حیات ماست و احساسات باعث می شود ما زنده بمانیم، اما اگر اجازه دهید که احساسات رفتار شما را در اختیار بگیرد و کنترل کند، باعث می شود که اوضاع زندگی شما رو به زوال برود.

هوشمندانه و استراتژیک زندگی کنید خود را در موقعیت های مناسب، روابط خوب ، زندگی لذت بخش، سرگرمی های جالب و سلامتی قرار دهید که تمام این ها سلامت عاطفی و سلامتی شما را بهبود می بخشد.

تجربه توسعه شخصی

استفان گایز می گوید که:

من ده سال استراتژی های توسعه شخصی را تجربه کردم

همچنین او برای تکمیل تجریبات و نظریات خود مطالعات علمی را دنبال می کند و علاقه بسیاری به علوم اعصاب، روانشناسی رفتاری دارد که به گفته او این موارد کمک زیادی به او کرده که روش های کارآمدتری برای رشد پیدا کند.

دوری از خواب آلودگی

استفان گایز معتقد است کتاب ها نباید خواب آور باشند و همیشه در کتاب ها و مقالات خود از ۲۵۰سی سی مطلب سرگرم کننده تزریق می کند.

قدرت گام های کوچک

اکنون من از قدرت گام های کوچک استفاده می کنم تابقیه زندگی خود را با موفقیت های بزرگ متحول کنم. از آن جا که من از استراتژی های پیروزی زیر پیروی می کنم هفته ای حدودا ۴ برابر به باشگاه می روم، هر دوهفته یک کتاب می خوانم، یک یا سه هزار کلمه در روز می نویسم و وقت کمتری تلف می کنم.

برخی استراتژی های توسعه شخصی

*تمرکز کردن

*عادت سازی

*قدم های کوچک

*مینیمالیسم

*برنامه ریزی

*نوشتن مطلب

استراتژی های پیروزی محبوب نیستند

با کمال تعجب ، به نظر می رسد که استراتژی های پیروزی آنطور که باید محبوب نیستند ، اما مطمئناً بازنده ها محبوب هستند. سال گذشته ، من به طور پراکنده ورزش می کردم ، وقتی احساس می کردم می نوشتم، هرگز چیزی نمی خواندم ، و برده حواس پرتی بودم. دلیل؟

 من دو استراتژی از دست دادن را که در زیر می بینید دنبال می کردم.

۱-انگیزه گرفتن (محبوب ترین استراتژی ضرر)

۲-چند وظیفه ای

من هستم استفان گایز

استفان گایز بیوگرافی

من هستم که در جزیره زیبای کاوای کایاک می کنم. شما می پرسید من با دست خود چه می کنم؟ این علامت شاکا است ، یک حرکت هاوایی که تقریباً به معنای “آویزان شل” است. این به عنوان یک سلام و احوالپرسی استفاده می شود و روح آرام Aloha هاوایی را نشان می دهد.

علوم اعصاب

علوم اعصاب جذاب است و من همیشه به دنبال راه های منطقی برای استفاده از تحقیقات در رشد شخصی هستم. من درک کرده ام که مغز من هنگام تلاش برای تغییر دادن چیزی در زندگی خود بسیار مفید است. دانستن اینکه مغز چگونه کار می کند به شما اجازه می دهد تا به جای مبارزه با آن ، با مغز خود تغییر کنید!

کتاب های استفان گایز

استفان گایز کتاب ها

چگونه کمالگرا باشیم

استفان گایز کتاب ها

ریزعادت ها

استفان گایز کتاب ها

عادت های انعطاف پذیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *