خرید کتاب های مدیریت زمان

خرید کتاب های مدیریت زمان

 

 

خرید کتاب های مدیریت زمان، بهترین فرصت را به افراد می‌دهد تا با مطالعه کتاب ها بتوانند وقت و زمان خود را آن طور که نیاز دارند مدیریت کنند. زمانی که صحبت از مدیریت زمان به میان می آید به معنای آن است که هر فرد در هر جایگاه که قرار دارد یا به هر کاری مشغول است بتواند از ساعات روز حداکثر استفاده را ببرد.

برای تمام افراد اهمیت دارد که به تمام کارهای خود رسیدگی کنند. از کارهای شغلی گرفته تا کارهای منزل یا تفریحات و سرگرمی ها، هرکدام باید در زمان خاص خود انجام شوند. برای این که دچار سردرگمی یا کمبود وقت نشوید شاید اکنون زمان آن رسیده است که به خرید کتاب های مدیریت زمان اهمیت بیشتری بدهید.

 

افزایش بهره وری با برنامه ریزی

مطالعه کتاب های مربوط به مدیریت زمان به هر فرد کمک می‌کند تا هوشمندانه عمل کند. اگر طبق یک برنامه ریزی اصولی تمام کارها را انجام دهید قطعاً بهره‌وری شما افزایش خواهد داشت. افرادی که منظم تر عمل می کنند، سریعتر به نتیجه می‌رسند.

مدیریت زمان یک مهارت اکتسابی است؛ یعنی با خرید کتاب ‌های منتشر شده در این حوزه و مطالعه آن ها می‌توانید راهکارها و دستورالعمل ها را اجرا کنید. این نوع کتاب ها طبق نیاز هر فرد در دسترس هستند. با مطالعه آنها در هر فصل مجزا داخل کتاب، به یک شیوه کاربردی دسترسی خواهید داشت.

 مزایای خرید کتاب های مدیریت زمان چیست؟

کتاب های مدیریت زمان

 

برخی به اشتباه تصور می کنند با خرید کتاب های مدیریت زمان صرفاً مجموعه ارزشمندی را برای کتابخانه شخصی خود تهیه کرده اند! در صورتی که این چنین نیست! معمولاً افرادی به سراغ این کتاب ها می روند که نیاز اساسی آنها، منظم تر شدن زمان انجام کارهای روزانه است. افرادی که به موفقیت و مدیریت زمان فکر می‌کنند به خریدن کتاب ‌های این حوزه اهمیت بیشتری می‌دهند.

 

مدیریت و دسته بندی

شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که هر فرد به تنهایی می‌تواند برای خود برنامه‌ریزی کند؛ شاید این گفته صحیح باشد اما زمانی که افراد با حجم زیادی از کارهای روزانه با موضوعات مختلف سروکار داشته باشند، مدیریت و دسته بندی آن ها بسیار اهمیت دارد.

 

دسته بندی بر اساس اولویت

معمولاً کارهای روزانه باید بر اساس اولویت مرتب شوند. قطعاً ساعاتی از روز را هم باید به استراحت اختصاص داد؛ پس چرا تعدادی افراد، دقیق و سر وقت فرصت می کنند به تمام کارهای خود رسیدگی داشته باشند اما عده‌ای دیگر به قول عامیانه، در طول روزف کمبود وقت دارند؟!…

پاسخ سوال فوق در دو کلمه خلاصه شده است؛ “مدیریت زمان.”

گروه اول قطعاً از برنامه‌ریزی‌هایی استفاده می‌کنند که آنها را از طریق خرید کتاب به دست آورده‌اند. گروه دوم، افرادی هستند که تصور می کنند بر کارهای خود تسلط دارند اما در میانه راه به جز سردرگمی و خستگی چیزی برایشان حاصل نمی شود.

 

اهمیت کتاب مدیریت زمان

کتاب مدیریت زمان به تمام افراد کمک می کند تا کارهای خود را مدیریت کنند. تکنیک ها و استراتژی های بسیار ساده و قابل فهم در این کتاب ها ارائه می شود. در هر گروه سنی می توان از کتاب های تخصصی مدیریت زمان استفاده کرد.

بزرگترین و مهمترین مزیت خرید کتاب های مربوط به مدیریت زمان، ارائه یک برنامه ریزی دقیق برای انجام تمام کارها می باشند. حتی اگر افراد به کارهای روزمره خود اهمیت کمتری بدهند باز هم به مدیریت زمان نیاز دارند.

یکی دیگر از مزایای خرید کتاب های مربوط به مدیریت زمان، کاهش استرس افراد است. در هم ریختگی و عدم انجام به موقع کارها باعث می شود که افراد دچار استرس و نگرانی شوند. مطالعه این کتاب ها نگاه تازه‌ای را در آنها ایجاد می‌کند و به آنها انگیزه می دهد تا کارهای خود را در زمان مشخص به پایان برسانند.

 

خرید کتاب های مدیریت زمان برای چه کسانی مناسب تر است؟

کتاب های مدیریت زمان

اگر بپرسید که چه کسانی به خرید کتاب های مدیریت زمان نیاز دارند در واقع باید گفت هر فرد می تواند از این کتاب‌ها به نفع افزایش بهره‌وری خود استفاده کند.

خواندن مطالب مرتبط با مدیریت زمان برای تمام گروه های سنی، خانم ها یا آقایان مناسب است. از دانش‌آموزان دبستانی گرفته تا مدیران عالی رتبه، خانم های خانه دار و حتی گروه‌های خاصی از جامعه مثل ورزشکاران حتماً باید مهارت مدیریت زمان را کسب کنند.

 

چگونه بهتر درس بخوانیم

برای بهتر درس خواندن، انجام کارهای روزانه، مدیریت بهتر بخش های یک شرکتف پرداختن به کارهای منزل، لذت بردن از تفریحات و سرگرمی ها و دسترسی به اهداف جزئی و کلی در زندگی حتماً در مراحل مختلف زندگی به خرید کتاب های مدیریت زمان نیاز خواهید داشت. هر فرد متناسب با دانش فردی فرهنگ خود می تواند از این کتاب‌ها استفاده کند.

دلایل زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد کتاب  مربوط به مدیریت زمان لازم و ضروری هستند. کسانی که انگیزه خود را برای دسترسی به اهداف از دست داده‌اند یا افرادی که با پرداختن به کارهای مختلف در یک زمان از انجام کامل تمام آنها باز می‌مانند، حتماً و حتماً به این کتاب ها و راهکارهای مدیریت زمان نیاز خواهند داشت.

دسترسی به اهداف مدیریت زمان را نباید با تحقق اهداف کمال گرایانه و رویاهای غیر واقعی اشتباه گرفت. مدیریت زمان به افراد کمک می کند کارهای خود را طبق اولویت بندی صحیح به طور کامل انجام دهند. این یعنی نظم بیشتر و قرار گرفتن در مسیر صحیح به سمت موفقیت.

 محصول مرتبط: کتاب کی؟

 

کتاب مدیریت زمان برای چه افرادی مفید است

خواندن کتاب های مدیریت زمان برای کسانی که توانایی حل مسائل را ندارند یا قدرت تجزیه تحلیل پایین تری نسبت به مسائل دارند بسیار مفید خواهد بود.

حتی افرادی که نظم و انضباط را در زندگی خود  رعایت نمی کنند، برای کارهای روزانه با مشکل مواجه می شوند. خرید کتاب های مدیریت زمان مشکل این افراد را هم برطرف می کند. جالب است بدانید همین افراد با یک برنامه‌ریزی دقیق قادر خواهند بود سخت ترین کارها را انجام دهند.

 

با مطالعه کتاب های مدیریت زمان چه چیزهایی یاد می گیریم؟

کتاب های مدیریت زمان

هنگامی که برای خرید مراجعه می‌کنید با نویسندگان مطرحی همانند برایان تریسی مواجه می‌شوید. کتاب مدیریت زمان برایان تریسی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار در این حوزه است. وقتی این کتاب را می خوانید، دیدگاه متفاوتی نسبت به برنامه ریزی و نظم دهی کارها پیدا می کنید.

کتاب های دیگری که از نویسندگان برتر دنیا ترجمه شده‌اند نیز در بازار وجود دارند. اگر می پرسید با خواندن این کتاب ها چه چیزهایی یاد می گیریم، در قسمت زیر آن ها را به صورت فهرست گونه معرفی می کنیم تا درک آنها برای شما راحت تر باشد.

مهم ترین مواردی که کتاب های مدیریت زمان به شما می آموزند به صورت زیر معرفی می شود:

  • با مطالعه کتاب مدیریت زمان یاد می گیرید که کارهای خود را فهرست بندی و اولویت بندی کنید.
  • مدیریت زمان به شما یاد می دهد اهداف روزانه، اهداف هفتگی و اهداف بلند مدت خود را به درستی بسته بندی کنید.
  • با مدیریت زمان در مسیر صحیح موفقیت قرار می‌گیرید؛ چیزی که در آینده به نفع شما خواهد بود.
  • این نوع کتاب ها به شما یاد می دهد کارها را به چند دسته تقسیم کنید. کارهای ضروری، کارهای نیمه ضروری و کارهای غیر مهم، هر کدام در دسته های مختلف قرار می گیرند. پرداختن به هرکدام در زمان خاص انجام می شود.
  • با مطالعه کتاب های مربوط به مدیریت زمان یاد می گیرید چگونه یک چک لیست تهیه کنید. چک لیست یک برنامه کنترل کننده است و شما را از بیش شدن و سردرگمی نجات می دهد.
  • مدیریت زمان به شما فرصت می دهد هم به کارهای خود بپردازید هم تفریحات مورد علاقه خود را دنبال کنید. حتی زمان خاصی از روز را هم می‌توانید به استراحت بپردازید.

معرفی کتاب

کتاب لازم نیست سر کار دیوانه شوید: آموزش مدیریت کسب و کار

برای دانلود کتاب لازم نیست سر کار دیوانه شوید کلیک کنید

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *