خرید کتاب‌های موفقیت

خرید کتاب‌های موفقیت

خرید کتاب‌های موفقیت

شاید با خود بگویید که موفقیت اسرار و قوانین خاصی دارد که افراد موفق جهان هیچ‌وقت آن را به کسی نمی‌گویند؛ اما حقیقت این است که بسیاری از ثروتمندترین و موفق‌ترین افراد جهان اسرار موفقیت خود را به‌طور آشکار به اشتراک گذاشته‌اند؛ و چه کسی بهتر از موفق‌ترین افراد جهان برای یادگیری وجود دارد؟ حال در این مقاله می توانید خرید کتاب‌های موفقیت  را داشته باشید.

اگرچه ممکن است فکر کنید این نکات از نزدیک محفوظ است، اما حقیقت این است که بسیاری از ثروتمندترین و موفق‌ترین افراد جهان اسرار موفقیت خود را به‌طور آشکار به اشتراک گذاشته‌اند.

خرید کتاب‌های موفقیت

رهبران صنعت، کارآفرینان و افراد مشهور همگی به تأثیری که این کتاب‌ها بر سبک زندگی آن‌ها گذاشته‌اند اعتبار داده‌اند. این کتاب‌ها می‌توانند مواردی مانند سبک زندگی افراد موفق، اصول مدیریت، اصول مثبت اندیشی و مدیریت فردی و بسیاری موارد دیگر را برای مخاطب آموزش دهند که می‌تواند در ابعاد مختلف زندگی هر فردی تأثیر خوبی داشته باشد.

اگر شما هم به دنبال خرید کتاب‌های موفقیت هستید این نوشتار را از دست ندهید.

 

خوردن فیل

این کتاب برای افراد زیر نوشته‌شده:
۱- افرادی که از روزمرگی‌های زندگی کارمندی خسته شده و به دنبال راه‌اندازی کسب‌وکار خود هستند.
۲- کسانی که شغل یا کسب‌وکاری ندارند و نمی‌دانند چگونه می‌توانند درآمدی برای خود داشته باشند.
۳- دارندگان کسب‌وکارهای سنتی که حرفه و شغل خود را در معرض انقراض می‌بینند.
۴- نوجوانان و جوانانی که در حال تحصیل هستند و می‌خواهند در اوقات فراغت خود درآمدی کسب کنند.
۵- خانم‌های خانه‌داری که می‌خواهند استقلال مالی داشته باشند.
۶- همه‌کسانی که به دنبال کسب درآمد یا افزایش درآمد خود هستند.

 

جهت دانلود کتاب خوردن فیل کلیک کنیداصول کسب و کار موفق

راه رئال مادرید

مدیریت موفق رئال مادرید

با شیوع ویروس کرونا و بحران ایجاد شده، اکثر مردم ایران تصور می‌کنند که بحران‌ها خاص مردم ماست و دیگران هیچ وقت درگیر بحران نیستند.با خواندن کتاب فاخر راه رئال مادرید درمی‌یابیم که چگونه یک باشگاه در اوج بحران و ورشکستگی در سال ۲۰۰۰، طی یک مدیریت عالی و در مدت ۱۵ سال تبدیل به ثروتمندترین باشگاه دنیا می‌شود.و این مدیریت موفق رئال مادرید است پرز رئیس باشگاه و نفر اصلی این تفکر همزمان مدیرعامل بزرگترین شرکت ساختمانی دنیاست و به راحتی می‌تواند باشگاه و شرکت خود را در اوج بحران مدیریت کرده و به بالاترین جایگاه برساند.

جهت دانلود کتاب راه رئال مادرید کلیک کنید

کتاب راه رئال مادرید

ریزعادت ها

ریزعادت های شخصی کوچک‌تر، نتایج بزرگ‌تر

با استفاده از عادت های  بسیار کوچک‌، تغییرات بسیار بزرگ و دلخواه خود را در زندگی رقم بزنید

من استراتژی‌های مربوط به رشد و توسعه‌ی شخصیتی را به مدت ده سال امتحان کردم؛ اما زمانی که برای نخستین بار و به‌طور اتفاقی ریز عادتم را در سال ۲۰۱۲ شروع کردم و با کمک آن تغییراتی به وجود آوردم که واقعاً ماندگار بودند، دریافتم استراتژی‌های قبلی که به آن‌ها اطمینان کامل داشتم شکست محض بودند. دانش موجود در این کتاب معروف‌ترین استراتژی‌های رشد شخصیتی را که طبق انتظار فاقد انسجام هستند آشکار می‌کند و نشان می‌دهد چرا ریز عادت‌ها مؤثرترین و مطمئن‌ترین روش برای ساخت عادت‌های جدید و سالم هستند.

وقتی خواندن کتاب ریز عادت‌ها را تمام کنید و مجدداً اولین ریز عادت خود را شروع کنید، تعجب می‌کنید که چرا پیش‌تر هیچ‌کس درباره‌ی این استراتژی به شما چیزی نگفته است. چون این کتاب شما را در مقایسه با ۹۹ درصد افرادی که روی این کره‌ی خاکی و در اطرافتان می‌بینید به‌گونه‌ای بهتر مجهز می‌کند تا بتوانید به‌وسیله‌ی آن زندگی‌تان را تغییر دهید. افرادی تصور می‌کنند علت اینکه قادر نیستند به تغییرات پایدار دست یابند خودشان هستند، اما حقیقت تا این اندازه هم هولناک نیست زیرا مشکل از آن‌ها نیست، بلکه مشکل در استراتژی آن‌هاست.

جهت دانلود کتاب ریزعادت ها کلیک کنید

پدر پولدار پدر فقیر

خلاصه‌ای از یک جمله از “پدر پولدار پدر بیچاره”: دلیل اصلی اینکه مردم با مشکلات مالی دست‌وپنجه نرم می‌کنند این است که چندین سال را در مدرسه می‌گذرانند اما در مورد پول و سرمایه‌گذاری چیزی نمی‌آموزند. نتیجه این است که مردم یاد می‌گیرند در خدمت پول کار کنند … اما هرگز یاد نمی‌گیرند که پول برای آن‌ها کار کنند. ”

این کتاب توسط رابرت کیوساکی در سال ۲۰۰۱ در ۲۴۰ صفحه نوشته شده است.

شرح وقایع و خلاصه کتاب پدر پولدار، پدر بیچاره:

معرفی

“پدر پولدار، پدر بیچاره” داستان دو پدر است. یکی دارای مجموعه‌ای از مدارک و دیپلم و دیگری ترک تحصیل در دبیرستان است. وقتی دارای مدرک بسیار فوت می‌کند چیزی از او به جز چند قبض و صورت حساب پرداخت نشده بر جای نمی‌ماند و پدر بازمانده از تحصیل به یکی از ثروتمندترین مردان هاوایی تبدیل خواهد شد و یک امپراتوری را به پسرش منتقل خواهد کرد. در طول زندگی خود، اولی جملاتی مانند “من توانایی پرداخت خودم را با این یا آن را ندارم” می‌گفت، درحالی‌که دومی می‌گفت: “چگونه می‌توانم با خودم رفتار کنم؟”

پدر ثروتمند این کتاب با تجربیات شخصی خود به دو پسر کوچک چند درس ارزشمند درباره پول می‌آموزد. مهم‌ترین آن‌ها بدون شک درک این مسئله است که چگونه می‌توان از ذهن و وقت خود برای ایجاد ثروت خود از طریق تجارت و سرمایه‌گذاری به بهترین شکل استفاده کرد.

از مسابقه موش خارج شوید. بیاموزید که چگونه از فرصت‌ها استفاده کنید، راه‌حل پیدا کنید، از تجارت و سرمایه‌گذاری خود مراقبت کنید و مخصوصاً یاد بگیرید که چگونه پول به دست آورید و برده آن نباشید!

توجه: عبارات “فقیر ” و “ثروتمند ” توسط کیوساکی استفاده می‌شود تا توضیح دهد که برای داشتن آزادی مالی چه نوع رفتاری ارجح است. این قضاوت در مورد وضعیت فعلی امور مالی و ثروت شما نیست.برای خرید کتاب‌های موفقیت می توانید به این صفحه بروید.

اثر مرکب

اثر مرکب بر این اصل استوار است که تصمیمات سرنوشت شما را شکل می‌دهند. تصمیمات کمی و روزمره، شما را به زندگی دلخواه می‌برد یا به‌طور پیش‌فرض به یک فاجعه می‌رساند. این کتاب تقطیر اصول اساسی است که خارق‌العاده‌ترین دستاوردها را در تجارت، روابط و فراتر از آن هدایت می‌کند.

این کتاب توسط دارن هاردی در سال ۲۰۱۰ نوشته شده است.

اثر مرکب، استراتژی کسب پاداش‌های هنگفت از اقدامات کوچک و به ظاهر بی اهمیت است. تا زمانی که چیزی را اندازه نگیرید، نمی‌توانید پیشرفت کنید. همیشه مسئولیت هر اتفاقی که برای شما می‌افتد را صد در صد بر عهده بگیرید.

معرفی

حتماً شما داستان لاک‌پشت و خرگوش را بارها شنیده‌اید! من لاک‌پشت هستم و همین‌طور دارن هاردی. او با شروع اولین کار کارآفرینی خود در سن ۱۸ سالگی و بدون تجربه، بدون ارتباط و هیچ سرنخی از اینکه چه کاری باید انجام دهد، سرانجام خود را در صنعت خودسازی پیدا کرد و با جیم رون برخورد کرد و درنهایت با او همکاری کرد و تحت نظر او راهنمایی شد.

در سال ۲۰۰۷، او مجله موفقیت را تحویل گرفت و آن را به یک نشریه ماهانه تبدیل کرد که بیش از ۵۰۰۰۰۰ نفر می‌رسد. بعد از تقریباً ۱۰ سال هدایت مجله، دارن به کار خود ادامه داد، اما او هنوز ۹۹٪ از موفقیت خود را مدیون کار سخت است؛ اما کار سخت، مانند چند مورد دیگر، ترکیبی است.

در اثر مرکب، دارن توضیح می‌دهد که چگونه به جای شرط‌بندی‌های بزرگ و تغییرات چشمگیر، اهداف خود را به عادت‌های روزمره تبدیل کرد که می‌توانست دنبال کند – و سپس منتظر شروع اثر ترکیبی بود.

در اینجا چگونگی انجام همان کار بر اساس ۳ درس از کتاب آمده است:

_اهداف زندگی خود را به عادت‌های روزمره تبدیل کنید.

_با یک کار عادی روبرو شوید و به‌طور مداوم برای ایجاد حرکت، حرکت کنید.

قدرت عادت

۱-جمله-خلاصه: قدرت عادت به شما کمک می‌کند بفهمید چرا عادت‌ها در هسته اصلی هر کاری قرار دارند، چگونه می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید و چه تأثیری در زندگی، تجارت و جامعه شما خواهد گذاشت. این کتاب عادت‌هاست. این جواهر در سال ۲۰۱۲ توسط نویسنده برنده جایزه پولیتزر، چارلز دهیگ منتشر شد و بیش از ۱۲۰ هفته را در لیست‌های مختلف پرفروش‌های نیویورک تایمز گذرانده است.

در اینجا ۳ مورد اجباری شما باید ذکر شود:

_عادت‌ها در حلقه‌های ۳ مرحله‌ای کار می‌کنند: نشانه، روال، پاداش.

_شما می‌توانید با جایگزینی فقط یک قسمت از حلقه، روال عادت‌های خود را تغییر دهید.

_اراده مهم‌ترین عادت است و شما می‌توانید با گذشت ۳ مورد آن را تقویت کنید.

هفت عادت مردمان موثر

۷ عادت افراد بسیار تأثیرگذار نوشته استیون آر. کووی کتابی است برای بهبود خود. بر اساس اعتقاد کووی نوشته شده است که نحوه مشاهده جهان کاملاً مبتنی بر برداشت خودمان است. برای تغییر یک وضعیت خاص، باید خودمان را تغییر دهیم و برای اینکه خودمان را تغییر دهیم، باید بتوانیم تصورات خود را تغییر دهیم.

هفت عادت موجود در این کتاب به شما کمک می‌کند تا از حالت وابستگی، به استقلال و درنهایت به وابستگی متقابل بروید. درحالی‌که جامعه و بیشتر کتاب‌های خودیاری در مورد استقلال قهرمان بازار به‌عنوان بالاترین دستاورد، کووی استدلال می‌کند که این وابستگی متقابل است که بیشترین نتیجه را دارد.

وابستگی متقابل مفهومی بالغ و پیشرفته است. این مانع از این می‌شود که شما موجودی مستقل هستید اما کار با دیگران نتایج بیشتری نسبت به کار خودتان به همراه خواهد داشت. برای رسیدن به این سطح از وابستگی متقابل، باید هر یک از هفت عادت ذکر شده در کتاب را پرورش دهید. هفت عادت به شرح زیر است:

_پیش قدم باشید

_آخرش را در نظر گرفتن

_اولویت اول را بگذارید

_فکر کنید برنده / برنده

_قبل از اینکه خودتان را درک کنید، ابتدا بفهمید

_هم افزایی را بیاموزید

_اره را تیز کنید

کتاب ۷ عادت افراد بسیار مؤثر به هر یک از این عادت‌ها نگاه می‌کند و به شما نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها را عملی کنید تا در هر کاری که می‌خواهید به دست آورید موفق‌تر شوید.

جمع‌بندی

در این مقاله چند کتاب از معروف‌ترین و پرطرفدارترین کتب موفقیت نوشته شده در جهان را بررسی کردیم و برای خرید کتاب‌های موفقیت می توانید به صفحه کتاب ها بروید. کتاب‌های موفقیت نه فقط برای صاحبان کسب‌وکار بلکه برای هر فردی با تصمیمات کوچک و بزرگ می‌تواند راه گشا باشد و می‌تواند چراغ راهی برای افرادی باشد که به دنبال یک راهنما و مشاور خوب می‌گردند تا مسیر زندگی ، تحصیل و یا شغل خود را موفق‌تر طی کنند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *