بیوگرافی و کتاب های بنجامین بونتی

بنجامین بونتی

بیوگرافی و کتاب های بنجامین بونتی

بنجامین بونتی یک سخنران و کارآفرین انگیزشی / خودیاری، اهل کشور انگلستان است. او متولد ۲۷ ژانویه ۱۹۸۲ ، در وورتینگ، ساسکس غربی است. در ادامه بیشتر با بیوگرافی و کتاب های بنجامین بونتی آشنا خواهید شد.

بنجامین بونتی به دلیل عملکرد و رویکرد کارآفرینی که در قبال “اقدام”  داشت لقب “مرد اقدام” را به او داده اند، و به این عنوان مشهور شد.
بونتی نامزد انتخابات محلی در سال ۲۰۰۴ بود اما پس از یکی از طولانی ترین بازشماری ها در تاریخ ورتینگ، با ۴ رأی نسبت به جان راجرز کرسی را از دست داد.

بنجامین بونتی

محصولاتی بنجامین بونتی تولید کرده است

او همچنین چندین محصول چند رسانه ای درباره مسائل انگیزشی و رفتاری نوشته و آن ها را تولید کرده است. همچنین در راهمسن راستا در شوهای رادیویی و تلوزیونی که یکی از آنها  Swap Wife Famous Channel 4 Seriesاست با بازیگران کمدی از جمله استن بردمن ورونا کامرون ظاهر شده.  بونتی سمینارهای متعددی برگزار کزده است که بیشتر آن ها با موضوع تمرکز بر قدرت تفکر مثبت بوده است، جایی که از هیپنوتیزم و برنامه نویسی عصبی-زبانی استفاده می کند.

پیام بنجامین بونتی

بنجامین بونتی در سمینار هایی که تاکنون برگزار کرده است سعی بر این داشته است که پیام اصلی را به مخاطب خود انتقال دهد، که دستیابی به عظمت نیاز به اقدام مثبت و اقدام گسترده دارد.

توضیح مختصری درباره ی تحصیل و خدمت بونتی

بنجامین بونتی در مدرسه ماندگار نبود و در سن ۱۶سالگی دبیرستان کاتولیک Chatsmore را ترک کرد. وی در سن ۱۷ سالگی به مهندسین سلطنتی پیوست و در سال ۲۰۰۳ میلادی تا زمان عزیمت به خدمت مشغول به کار بود.

بنجامین بونتی مدرسه ۱۶ دبیرستان کاتولیک Chatsmore را ترک کرد ، در سن ۱۶ سالگی با تعداد کم یا کم GCSE. وی در ۱۷ سالگی به مهندسین سلطنتی پیوست و در سال ۲۰۰۳ تا زمان عزیمت به خدمت سربازی مشغول به کار شد. او پس از ۴ سال خدمت در ارتش انگلیس آن جا را ترک کرد.

شروع به کار بنجامین

قبل از اینکه یک آژانس املاک مستقل کوچک خود را در وورتینگ در ساسکس را غربی بفروشد در چندین شرکت کار کرد که این موارد در طی سال  ۲۰۰۸ رخ داده است.

تاسیس اولین شرکت

بونتی پس از شرکت در یک دوره NLP در برایتون ، ساسکس شرقی اولین شرکت توسعه شخصی خود را تأسیس کرد. او نام شرک خود را “زندگی خود را توانمند کن” گذاشت و بعدها این نام را تغییر داد.

مشوقان و محرکان اصلی وی برای موفقیت

اگرچه معلم او تری الستون از NLP World تأثیر زیادی در موفقیت او داشت اما بونتی معتقد است پدرش (فیلیپ آنتونی بونتی) و پدربزرگ ( جوزپه بونتی ) بزرگترین مشوق و نیروی محرکه برای گسترش کارش در داخل انگلیس و ایالات متحده بودند.

اگرچه بسیاری از مشتریان بنجامین بونتی هنوز ناشناخته مانده اند، اما او اغلب در پشت صحنه رویدادهایی که از افراد مشهور و هنرمندان شناخته شده را در اولویت لیست خود پشتیبانی قرار می دهد.

در طول مصاحبه ای که در روزهای سال ۲۰۰۹ با شبکه آسیایی BBC، از بنجامین بونتی انجام شد از او به عنوان “یک شخص مشهور که باید سلاح مخفی داشته باشد” نامیده شد.

موفقیت های که او در ضبط صوتی محتوای توسعه شخصی داشت باعث در سطح بین المللی از جمله انگلیس ، ایرلند ، مکزیک ، ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزیلند و هنگ کنگ مشهور شود. از این رو افرادی که به دنبال مبحث توسعه شخصی بودن صوت های او را تهیه می کردند.

کتاب های بنجامین بونتی

یکی از کتاب هایی که مورد توجه طرفدارن وی قرار گرفت طراحی زندگی ایدئال است که به فارسی ترجه شده است.

بنجامین بونتی کتاب ها

دانلود و خرید کتاب طراحی زندگی ایدئال

کتاب های دیگر بونتی:

کتاب های دیگری از این نویسنده موجود است که شما عزیزان آن کتاب ها را می توانید در سایت آمازون مشاهده کنید.

ما در این مقاله (( بیوگرافی و کتاب های بنجامین بونتی )) سعی بر آن داشتیم که شما را با این نوسیده بین المللی آشنا کنیم. امیدواریم از خواندن کتاب طراحی زندگی ایدئال که توسط خانم نحله رحمانیان ترجمه شده لذت ببرید این کتاب رو از لینک بالا می توانید دانلود کنید.

از شما عزیزان تقاضا داریم که نظرات خود را حتما برای ما ارسال کنید تا بتوانیم در روند بهبود کار از نظرهای شما استفاده کنیم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *