ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن

ایده ای برای پولدار شدن

ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن

مثل همه، شما هم می خواهید ثروتمند شوید. اما شما ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن ندارید. شما قبلاً بسیاری از شما ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن را از کسی شنیده اید یا بارها در اینترنت خوانده اید اما هرگز در هر یک از آن ها موفق نبوده اید. اما امروز چند روش عملی و تضمینی برای سریع ثروتمند شدن به شما نشان می دهم.

هزاران نفر از یک یا چند روش دیگر استفاده کرده و میلیونر شده اند.آیا جادویی وجود دارد که شما را ثروتمند کند؟ آیا بدشانسی مانع ثروتمند شدن شما می شود؟

نه اینطور نیست. فقط یک چیز وجود دارد که شما برای پولدار شدن به آن نیاز دارید. و این آرزو و خواست شما است. بنابراین، اگر اشتیاق دارید، می توانم چند روش اثبات شده برای ثروتمند شدن را به شما نشان دهم. ایده های زیادی برای ثروتمند شدن وجود دارد و بیشتر افرادی که در این دنیا ثروتمند شده اند از یکی از این روش ها و ایده ها استفاده می کنند.

آیا جادویی وجود دارد که شما را ثروتمند کند؟

ایده ای برای پولدار شدن

 ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن

در اینجا قصد دارم اثبات شده ترین روش ها و ایده ای برای پولدار شدن را به شما نشان دهم. به یاد داشته باشید، هیچ میان بری برای موفقیت وجود ندارد. بنابراین، برای بدست آوردن پول زیاد، باید با اشتیاق شدید و هوشمندانه کار کنید.

 • یک برنامه عملی داشته باشید

اگر می خواهید ثروتمند شوید، به یک برنامه نیاز دارید. شما به بودجه ای نیاز خواهید داشت که بتوانید برای مدت طولانی با آن همراه باشید. پایبند بودن به بودجه تضمین می کند که شما بدهی های خود را پرداخت می کنید، به ویژه در کارت های اعتباری با بهره بالا. بودجه شما باید مبلغی را برای ذخیره نقدی خود اختصاص دهد تا بتواند هزینه های ماهانه را تأمین کند و به شما کمک کند تا برای تأمین امور غیر منتظره، صندوق اضطراری ایجاد کنید.

اگر می خواهید ثروتمند شوید، به یک برنامه نیاز دارید.

ایده ای برای پولدار شدن

 • بازاریابی شبکه ای

باور کنید، این یکی از ساده ترین و سریع ترین راه برای ثروتمند شدن است. نه یک، اما به معنای واقعی کلمه، صدها نفر از طریق بازاریابی شبکه ای میلیون ها دلار درآمد کسب کرده اند. برای کسب موفقیت بزرگ در بازاریابی شبکه ای تحصیلات، صلاحیت و سرمایه گذاری اندک لازم است. بنابراین برای شروع درآمدزایی، بازاریابی شبکه ای دقیقاً  می تواند جز ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن باشد.

 • بهترین شرکت و برنامه های بازاریابی شبکه ای را بررسی کرده و به یکی از آنها بپیوندید.
 • انگیزه و لجاجت بالا
 • مهارت های بازاریابی شبکه ای را بررسی کنید
 • اگر می خواهید سرعت موفقیت را افزایش دهید، می توانید شرکت خود را از طریق اینترنت ارتقا دهید.

ایده ای برای پولدار شدن

بازاریابی شبکه ای یکی از ساده ترین و سریع ترین راه برای ثروتمند شدن است.

 • بازار سهام

برای افراد با دانش مالی چه گزینه بهتری از این است؟ با این حال، بازده بالا در بازارهای سهام شامل خطرات زیادی است. سهام این توانایی را دارد که شما را یک شبه میلیونر کند و یا ورشکسته کند. بنابراین ایمن و در محدودیت بازی کنید.

دانش شما در مورد بازار سهام، نقش بسیار مهمی دارد تا سود بالایی در تجارت بورس بدست آورید و می تواند ایده ای برای پولدار شدن باشد. حتی اگر دانش زیادی داشته باشید ، برخی از قوانین اساسی بازار سهام وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید. برای به دست آوردن پول زیاد در بازار سهام، به طور منظم از طریق وبلاگ های مالی یا کانال های خبری به روز شوید.

ایده ای برای پولدار شدن

 • فیلم های سریالی برای یوتیوب بسازید

تماشای فیلم ها به یک روند رو به رشد در اینترنت تبدیل شده است. اگر محتوای منحصر به فرد و سریالی دارید و می خواهید با مردم به اشتراک بگذارید، آن ها را در YouTube بارگذاری کنید. شما می توانید از هر ۱۰۰۰ بازدید حداقل ۱ دلار کسب کنید.

حتی گاهی اوقات حتی یک فیلم ساده می تواند هزاران دلار درآمد کسب کند، مانند .Charlie Bit My Finger اگر کانال ایجاد کنید و مرتباً فیلم های با کیفیت ایجاد کنید، احتمال ثروتمند شدن بسیار زیاد است. اگر کانال شما مشهور شود می توانید با پیوستن به YouTube Partner Program میلیون ها دلار درآمد کسب کنید.

 • بر روی باورهایتان کار کنید

اگر باور ما بر این باشد که ما تنها با سخت کار کردن و با تلاش بسیار می توانیم به موفقیت برسیم، هیچ گاه نمی توانیم به دنیای ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن راه پیدا کنیم.

ما پیش از هر چیزی باید به این نتیجه برسیم که دنیای تجارت امروز و دنیای کسب و کار امروز  دیگر روش سنتی رو طی نمی کند و همه چیز بر روی ایده ها و یه تفکر درست بنا شده است. اگر ما بتوانیم دریچه های تفکر خودمان را نسبت به تجارت و کسب و کار تغییر دهیم طبیعتا رسیدن به ثروت نیز برای ما راحت تر خواهد بود

بر روی باورهایتان کار کنید.

ایده ای برای پولدار شدن

 • آموزش ببینید

ما باید از تجربیات بزرگان و از درس هایی که آن ها به ما هدیه می کنند استفاده کنیم. برای ورود به هر مقوله ی جدیدی و برای تجربه ی یک بستر جدید در کسب و کار، ما باید اطلاعات مان را به روز کنیم و همیشه در مسیر توسعه فردی باشیم.

اگر آموزش درست در اختیار داشته باشیم و اگر از تجربیات بزرگان استفاده کنیم، ذهن ما به طور خود به خودی به پرورش افکار پول ساز می رسد و در نتیجه می توانیداز ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن  باشید. پرورش ایده های پولساز، چیزی است که تحت تاثیر آموزش به دست می آید و ذهن تربیت می شود.

 • نیازها را شناسایی کنید و برای آن ها راه حل پیدا کنید

اگر نگاهی به سیر پیشرفت کسب و کارهای بزرگ داشته باشید، می بینید که همه ی کسب و کارهای بزرگ از یک نقطه ساده شروع کرده اند و آن چیزی نیست جز پیدا کردن دغدغه های زندگی بشر یا همان نیازها و پاسخ گفتن به آن ها.

اگر شرکت آمازون، بزرگترین فروشگاه اینترنتی دنیا رو یک مثال خوب در نظر بگیریم، می بینیم که خرید اینترنتی و بدون نیاز به رفتن به فروشگاه یک نیاز بزرگ برای جامعه ی جهانی بوده است،که این شرکت ان را شناسایی کرده و با پاسخ گفتن به این مسئله توانسته است یکی از ده شرکت برتر دنیا باشد و مدیر عامل آن یعنی جف بزوس امروزه در صدر ثروتمندترین مردان دنیا قرار دارد. بنابراین ارائه راه حل برای مشکلات می تواند از ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن باشد.

نیازها رو شناسایی کنید و برای آن ها راه حل پیدا کنید.

ایده ای برای پولدار شدن

 • با یک دختر یا پسر ثروتمند ازدواج کنید

بیل گیتس می گوید: … اگر فقیر به دنیا بیایید تقصیر شما نیست. اما اگر فقیر بمانید تقصیر شماست. چه گزینه ی ساده ای می توانید پیدا کنید از ازدواج با یک دختر ثروتمند (اگر پسر باشید) یا پسر ثروتمند (اگر دختر هستید). اگر بتوانید با یک دختر یا پسر ثروتمند ازدواج کنید، می توانید خود را به یک فرد ثروتمند تبدیل کنید.

ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن  در اینترنت وجود دارد که رمز جذب یک دختر را به شما نشان می دهد. اگر این ایده را دنبال می کنید، با یک نیت واقعی آن را دنبال کنید و هرگز سعی نکنید کسی را فریب دهید.

 • چیزی اختراع کنید و از طریق حق ثبت اختراع حق امتیاز کسب کنید

حتی می توانید به فکر اختراع چیزی باشید و با ثبت اختراع محصول خود حق امتیاز کسب کنید و ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن داشته باشید. اگر کسی بخواهد از محصول ثبت اختراع شما استفاده کند، مبلغی را که به عنوان هزینه مجوز شناخته می شود به شما پرداخت می کند. این کار می تواند به یک تجارت پرسود تبدیل شود زیرا می توانید میلیون ها سود کسب کنید. بایر داروی سرطان Nexavar را می فروشد و ماهانه میلیون ها دلار از طریق داروی ثبت اختراع خود درآمد کسب می کند.

ایده ای برای پولدار شدن

چیزی اختراع کنید و از طریق حق ثبت اختراع حق امتیاز کسب کنید و پولدار شوید.

 • بخت آزمایی

این یکی از ساده ترین و راحترین راه های ثروتمند شدن با کمی سرمایه گذاری است. می توان برای کسب درآمد در وقت های آزاد خود، در قرعه کشی های آنلاین شرکت کنید و به سرعت ثروتمند شوید. سایت های آنلاین مانند LottoKings ، Lottoland برای قرعه کشی های آنلاین بسیار محبوب هستند، بنابراین بخت ازمایی نیز می تواند ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن برای شما باشد.

امیدوارم شما هم از ایده های اثبات شده برای ثروتمند شدن بهره کافی رو برده باشید.

مقاله ها دیگر در مورد ثرومند شدن:

راه های کسب درآمد در ایران

پولدار شدن در ایران

معرفی کتاب

کتاب برنده بودن را انتخاب کنید: این کتاب به شما نشان می دهد چطور کنترل زندگیتان را در دست بگیریم و هر بار انتخابی کوچک داشته باشید که موفقیت ارزشمندی و خلق میراث نتیجه طبیعی آن باشد

برای دانلود کتاب برنده بودن را انتخاب کنید کلیک کنید

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *